logo


Historie firmy
K - ABRASIVES

Firmu založili již počátkem roku 1990 pan Jindřich Konvalinka s panem ing. Hněvsou.

Zpočátku pracovali s brusnými materiály od firmy CARBORUNDUM Düsseldorf, ale v roce 1991 začíná úzká spolupráce též s německým výrobcem Wandmacher (AWUKO) a toto spojení funguje dodnes. V roce 1993 nastoupil do firmy Tomáš Konvalinka, v roce 1995 René Reif a po úmrtí pana Hněvsy je zbývající trojice majitelem rodinné firmy, nesoucí současný název K-ABRASIVES. Strategickým partnerem současné firmy je tradiční německý výrobce STARCKE, který vyrábí brusivo na podkladech pod značkami ERSTA a MATADOR.

Kromě obchodní činnosti se zabýváme již dlouhou řádku let též konfekcí brusiva, což nám výrazně napomáhá v konkurenčním zápolení s jinými značkami. Jsme schopni Vám nabídnout téměř jakékoli tvary a rozměry dle Vašich požadavků a hlavně jsme je schopni poskytnout v krátkém časovém horizontu. Když se k tomu přidá letitá zkušenost, jsou tyto faktory naší velkou předností a nespornou výhodou.

Hlavní nabízený sortiment najdete na našich stránkách a v případě jiných požadavků nás kontaktujte na uvedených telefonních číslech.
 
Logo_starcke.png
Mgr. Tomáš Konvalinka

Červené Pečky 414
281 21 Červené Pečky

Tel: 321 761 543

k-abrasives@starcke.cz


Založeno na Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, website hosting. Valid XHTML and CSS.